Auto Killer Kush Fem

Мощный сорт
Виробник: F1Seeds
Модель: 963
В наявності

  • 193 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика х Сатіва
Генетика OG Kush x 3 покоління автоквітучої лінії
ТГК 24%
Цветение 45-49 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Зустрічайте чудовий каліфорнійський сорт із елітною генетикою! Auto Killer Kush Feminised – це поєднання такого знаменитого у гроверських колах OG Kush, якісної Індики та цього ж сорту попередньої версії у третьому поколінні. Такий неймовірно складний і заплутаний родовід подарував рослині не тільки автоцвітіння, але й посилені характеристики для більш комфортного вирощування та отримання кращого результату. Особливістю культури також є ароматні та великі суцвіття, при тому що зростання куща невелике. Насіння конопель даного гібрида приємно дивує своїми цінними властивостями і величезним потенціалом.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Auto Killer Kush Feminised – досить сильний та стійкий до несприятливих умов сорт. Тому його сміливо можна культивувати як на вулиці, так і в теплиці чи гроубоксі. Швидкий термін дозрівання дозволяє вмілим гроверам отримувати кілька врожаїв за сезон, адже цвіте сорт лише 45-49 днів. А врожайність рослини досить непогана - в середньому від 400 грамів з квадратного метра в приміщенні і до 200 грамів з однієї рослини на вулиці. При цьому самі кущі мають зручну форму та приємний зовнішній вигляд, за рахунок компактності, адже в зростанні вони ледве досягають одного метра максимум. Автоцвіт добре підійде для садівників-початківців, які хочуть за короткий термін отримати непоганий результат з мінімальним доглядом.

Під час цвітіння кущі елітної марихуани випромінюють чарівний аромат, а великі суцвіття покриваються щільним шаром липкої смоли. Період цвітіння та дозрівання рекордно короткий, а це величезна перевага даного стрейну.

Насіння конопель даного сорту легко виростає і дає дуже красиві, естетичні і в той же час сильні рослини. Культура розвиває об'ємні та щільні коли, густо усіяні трихомами. Листя має химерну форму і набуває темно-зелених, малахітових відтінків, що яскраво контрастує з кольором верхівок. Кучеряві, бронзові волоски додають цьому гібриду зовнішнього шарму. На вегетації кущ розвивається таким чином, що зовні нагадує класичну Індику, але вже з цвітінням з'являється характерне Сатіві вузьке листя. Стебла можуть набувати червоні відтінки, що є спадщиною Lemon Thai, а листя виглядає «зацукрованим» - це вже «подарунок» високогірної Індіки.

Походження

Цей сорт не дарма звуть «каліфорнійським убивцею», адже він був створений у південній Каліфорнії, Сансет Біч, 1994 року. Ця версія – складне поєднання елітного клону відомого OG Kush (Ocean Grow Kush) та третього покоління оригінального автокольору.

Варто лише один раз спробувати цей сорт, щоб переконатися, що він особливий. Власник топової, чемпіонської генетики, він здатний вражати як новачків, і професіоналів. Пакистанські та афганські гени класичної запашної Індики поєдналися з вишуканими видами тропічних сатів – тайської, бразильської та мексиканської. Завдяки такому незвичайному генетичному коктейлю вийшла дуже яскрава рослина з гарним забарвленням та багатогранним ароматом. Проведені роботи з гібридизації сорту добре позначилися на його загальній якості, розмірі суцвіть та життєстійкості. Також селекціонери досягли дуже швидкого цвітіння та потужного впливу від готової культури.

Смако-ароматичні характеристики

Гібрид увібрав у себе все різноманіття своїх батьків, тому його смак і аромат здаються неймовірно насиченими: кисло-солодкі переливи з яскравими квітковими вкрапленнями. Такі екзотичні нотки можуть нагадувати характерні аромати легендарної родини Chemdawg-Diesel. Сорт може похвалитися цілим набором терпенів, що складно обчислюються, таких, як: каріофілен, лимонен, мирцен та інші. Ось чому смако-ароматичні властивості гібриду настільки насичені та багаті.

Характер впливу

Рівень ТГК сорту Auto Killer Kush Feminised досягає вражаючих показників – 24%! Завдяки цьому гібрид вийшов досить потужним, із тривалим тілесним впливом. Курець відчує всю палітру душевного умиротворення та спокою, а також неймовірне розслаблення всього тіла. Кам'яний стоун і небажання кудись рухатися може застати користувача зненацька, якщо той вживатиме сорт у денний час. Ось чому рекомендується вечірнє застосування, коли всі справи завершено і ніщо не може перешкодити повноцінному відпочинку.

Застосування у медицині

Фахівці вважають цей сорт придатним для куріння з медичною метою, адже його м'який і розслаблюючий вплив може чинити дива. Крім усунення больових відчуттів, м'язових спазмів та менструального болю, цей сорт може застосовуватися як засіб боротьби з тривожністю та безсонням.


Характеристики сорта

Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика х Сатіва
Генетика OG Kush x 3 покоління автоквітучої лінії
ТГК 24%
Цветение 45-49 днів
Высота растения 60-100 см
Урожайность 400-550 г/м²
Вкус Кисло-солодкий з квітковими вкрапленнями
Эффект Розслаблюючий
Особенности Щедро вкриті трихомами суцвіття, високоврожайний, міцний
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

гибрид, f1seeds, auto killer kush fem, auto killer kush feminised, сладкий, цветочный, квітковий, солодкий, гібрид, індіка, авто кілер куш