Auto Orange Bud Feminised

Ваша знижка: -50%
Виробник: F1Seeds
Модель: 1075
В наявності
96 грн. 193 грн.
Special price valid

  • 193 грн.96 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Сатива
Генетика Auto Daiquiri Lime х Orange Bud
ТГК 22%
Цветение 60-70 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Насіння канабісу автоквітучого сорту Auto Orange Bud Fem неодмінно здивує своєю високою якістю, елітною генетикою та яскравими характеристиками! Вони легко проростають, радують розкішною зеленою кроною на вегетативній фазі, а потім формують безліч чарівних липких шишок на цвітінні. Сорт сподобається багатьом гроверам своїм дивовижним апельсиновим ароматом, хорошим здоров’ям і тим, що в генотипі переважає Сатива.

Якщо хочете збагатити власну колекцію насіння марихуани, то ідеально підійде цей незвичайний автоквітучий сорт! Він не тільки є дуже красивим зовні, але й може похвалитися шикарним набором терпенів, високою врожайністю та сильним, вибуховим ефектом.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Цей автоквітучий сорт конопель є спадкоємцем самого Сканка, тому має відмінне здоров’я, витривалість, а також незвичайні смако-ароматичні властивості. З останнім можна познайомитися під час цвітіння рослини – оранжерея наповниться яскравими цитрусовими ароматами від смолистих шишок. Для комфортної культивації цього стрейну в індорі потрібно обов’язково подбати про наявність вугільного фільтра, адже він допоможе нейтралізувати запах.

Виростають рослини невисокими, завдяки компактному зросту 60-125 сантиметрів, вони можуть без проблем поміститися в гроубокс. Переважання в генотипі Сативи не вплинуло на габарити, але для дозрівання потрібно трохи більше часу, що нормально для сорту родом із тропіків. Цвітіння в середньому триває близько 60-70 днів у добрих умовах, без стресів та хвороб. Очікування точно варте того, адже можна отримати якісний та ароматний урожай у розмірі 500-600 грамів на квадратний метр, у сухому вигляді.

Насіння конопель даного сорту є якісним продуктом, який дає стабільні рослини з елітними характеристиками. Культура може похвалитися дуже привабливим зовнішнім виглядом: щільні та смолисті суцвіття, зелене листя, красиві пропорції кущів та яскраво-оранжеві волоски, що густо покривають всю колу. Завдяки невибагливості цей стрейн може підійти новачкові, до того ж він легко адаптується до різних умов та технік вирощування. Фантастичні темпи розвитку та неймовірний комерційний потенціал робить цей сорт ще бажанішим.

Походження

Селекціонери довго працювали, вклали всю свою майстерність та знання у новий стрейн. Для цього вони схрестили Auto Daiquiri Lime, Orange Bud та зразок Рудералісу для надання автоквітучих властивостей. Генетичний коктейль із потужних «цитрусових» сортів марихуани призвів до визначного результату, адже було отримано цей потужний автоквітучий гібрид із домінуючою Сативою в генотипі.

На його розробку пішло понад три роки, тому він є одним із найскладніших селекційних робіт нашого часу. Чоловічий зразок автоквітучого Daiquiri Lime схрещували з материнським фотоперіодним оригіналом Orange Bud. Для створення стабільної версії з найкращими характеристиками знадобилося понад 12 поколінь. Автоцвіт, що вийшов, нічим не поступається за смаком та потужністю ефекту фотоперіодному Orange Bud, тільки тепер він став витривалішим, легшим у культивації й дозріває значно швидше.

Смако-ароматичні властивості

Завдяки апельсиновому аромату з лимонними та персиковими мотивами сорт і отримав свою назву. Він зібрав у собі найкращі прояви генетичних батьків та не припиняє дивувати яскравим смаком. На курця чекають унікальні нотки кисло-солодкого апельсина й невелика домішка прянощів Сканка.

Характер впливу

Високий вміст ТГК змусить серце будь-якого курця балакати в очікуванні чогось потужного й незабутнього. Воно може сягати 22%, й тим самим забезпечувати сильний вплив. Сатива яскраво відчувається саме в ефекті культури, адже він вибуховий, енергійний, позитивний, творчий. Після цього настає медитативний стан розслабленості, почуття приємної втоми та глибинного задоволення у душі. Сорт ідеально підійде любителям класичного сативного хаю. Рекомендується для застосування в денний час доби, щоб продуктивно зробити робочі завдання або для веселої вечірки в компанії друзів.


Характеристики сорта

Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Сатива
Генетика Auto Daiquiri Lime х Orange Bud
ТГК 22%
Цветение 60-70 днів
Высота растения 60-125 см
Урожайность 500-600 г/м²
Вкус Цитрусовий
Эффект Тонізуючий
Особенности Висока стресостійкість, гарна адаптивність
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

сатива, f1seeds, auto orange bud fem, цитрусовый, цитрусовий, авто оранж бад, auto orange bud feminised