Auto Tutankhamon Fem

Ваша знижка: -50%
Лидер продаж
Виробник: F1Seeds
Модель: 816
В наявності
97 грн. 193 грн.
Special price valid

  • 193 грн.97 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Сатіва
Генетика AK-47
ТГК 23%
Цветение 56 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Цей сорт – переможець практично за всіма параметрами, створений завдяки працьовитості українських селекціонерів. Хоча основою Auto Tutankhamon Feminised є великий та зарубіжний AK-47, все ж таки доопрацювання, удосконалення, і зрештою чемпіонський сорт - по праву належить українському виробнику насіння. До оригіналу було додано ген Рудераліса, що зробило його автоквітучим. Зі своїми властивостями та потужністю рослина здобула заслужену перемогу на престижному фестивалі канабісу в Барселоні.

Досить низького зросту конопля має відмінну генетику, і у зв'язку з цим виростають неймовірно міцні, здорові та кремезні кущі. У сорті переважає сатива, але з першого погляду він може здатися цілком індичним: широкі листи, безліч бічних відгалужень і загалом щільна структура.

Смак та ефект

Через дуже потужний вплив на організм і психіку, цей сорт не рекомендуємо новачкам. Звичайно, свіжий фруктовий аромат смолистого диму може приваблювати багатьох, але найсильніший сативний ефект зможуть із задоволенням відчути на собі та повністю відчути лише професіонали. Це кілька годин безперервного потоку ідей, енергії, почуття височини та ейфорії.

Медичне застосування

Завдяки тому, що Auto Tutankhamon Feminised має високий рівень ТГК і може підвищувати мозкову активність людини, вона активно використовується у медичній практиці. Ця рослина стане справжнім рятівником при депресивних станах, стресах та різноманітних психічних розладах. Воно благотворно впливає життя неповноцінних людей із серйозними захворюваннями.


Характеристики сорта

Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Сатіва
Генетика AK-47
ТГК 23%
Цветение 56 днів
Высота растения 50-110 см
Урожайность 550 г/м²
Вкус Різкий сканковий аромат з ніжними нотками кольорів
Эффект Хвиля енергії, креативності та ейфорії
Особенности Сорт став справжньою зіркою канна-фестивалю Spannabis 2011 у Барселоні
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

сатива, f1seeds, auto tutankhamon fem, auto tutankhamon feminised, сладкий, цветочный, земляной, фруктовый, земляний, солодкий, фруктовий, сатіва, авто тутанхамон