Green Poison Fem

Ваша знижка: -40%
Виробник: F1Seeds
Модель: 664
В наявності
162 грн. 270 грн.
Special price valid

  • 270 грн.162 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Індика
Генетика Indica hybrid
ТГК 20-22%
Цветение 49 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Цей сорт коноплі ніби покликаний підкорювати серця гроверів! За роки свого існування він уже встиг обрости нагородами на престижних конкурсах та фестивалях та здобув цілком заслужену славу на весь світ. Фемінізоване насіння коноплі Green Poison Fem – це популярний посадковий матеріал з чемпіонськими характеристиками та великим потенціалом. Вони легко проростають їм стрімко розвиваються у міцні, врожайні рослини марихуани. Сорт із переважно індійською структурою генетики, він складається на 70% з Індіки і всього на 30% із Сатіви. Цей гібрид відносно молодий, але має багато шанувальників серед гроверів. Він здобув славу сильного стрейну-афродизіаку, має відмінну врожайність та тривалий, потужний ефект під час куріння.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Назва культури перекладається з англійської буквально, як «Зелена Отрута», що вказує на потужну дію готового продукту та естетичні зовнішні дані рослини. Висота розтишок може досягати максимум 150 сантиметрів заввишки, вони мають типову для Індіки густу структуру. Красиві ялинки стрімко формують великі бошки, які покриваються щільним шаром ароматної смоли. Виглядають вони так, ніби посипані морозним інеєм. На ранніх етапах розвитку кущі можуть набувати чарівних фіолетових відтінків.

Насіння конопель фотоперіодного сорту Green Poison Fem підходить для вирощування в будь-яких умовах – як у приміщенні/теплиці/гідропоніці, так і на вулиці. Варто лише враховувати, що це фотоперіодний стрейн – він зацвітає залежно від змін у світловому режимі. Вегетативний період триватиме стільки, скільки вважатиме за потрібне гровер, але в фазу цвітіння загалом йде всього 49 днів. При вирощуванні на вулиці харвест зазвичай настає в середині чи наприкінці вересня, якщо клімат був досить теплий і не дуже вологий.

Цей сорт вважається дуже продуктивним, він дає багато врожаю, де б гровер його не вирощував. У середньому, за добрих умов, з одного квадратного метра виходить зібрати до 700 грам високоякісних суцвіть в індорі. Так як це фотоперіодний сорт, гроверу надається повна свобода вибору тренувань, адже кущі досить стійкі до стресів і показують відмінні результати при їх вмілому використанні. Культура має феноменальне здоров'я, а також стійкий імунітет до плісняви та грибків, що дозволяє вирощувати її навіть у вологому середовищі.

Походження та нагороди

Справжнє походження генетики сорту приховано, тому що виробник вважав за краще тримати його в секреті. Нам відомо лише те, що основу стрейну становить унікальний фенотип Індіки, а також цей сорт – предок кількох різновидів сортів із сімейства Сканк. Завдяки цьому культура наділена складними смако-ароматичними властивостями, рясною смолистістю шишок та сильним запахом на цвітінні. Творці досягли того результату, якого хотіли – красива рослина, яка стрімко розвивається і виробляє якісні врожаї у великих кількостях.

Фотоперіодний сорт Green Poison Fem став уже легендою у гроверських колах, оскільки він неодноразово переміг у багатьох професійних фестивалях та конкурсах. Наприклад, у 2011 та 2012 році він став чемпіоном на Cannabis Canarias Cup. У тому ж 2011 році він отримав срібло на конкурсі 1ª Copa Thais Maria в Аліканті, а 2013-го – третє місце на Copa del Mar в Аргентині.

Смако-ароматичні властивості

Гібрид виробляє досить незвичайні терпени, тобто аромат і смак шишок буде просто чарівний! Солодкі фруктові акорди плавно перетікають у цитрусові, медові аромати. Так як стрейн є предком легендарного Сканка, в ньому також відчуваються характерні «сканкові» нотки, з відтінком солодких прянощів. Легкий післясмак руколи та волоського горіха додає шишкам ще більшої вишуканості.

Характер впливу

Сильна дія забезпечує великий вміст тетрагідроканнабінолу в готовому продукті. Рівень ТГК цього сорту досягає 20-22%, а КБД – 0,9%. Ефект для курця відчувається як збалансований, гібридний, але перевага йде більше у бік Індики. Тобто це тілесно-церебральний, розслаблюючий вплив, який м'яко забирає користувача в глибини підсвідомості і закінчується якісним оздоровчим сном. Сорт має особливість – він також діє як афродизіак. Це відмінний варіант для романтичних побачень зі своєю другою половинкою, який допоможе зробити відчуття більш чуттєвими, такими, що запам'ятовуються і скрасить ваше дозвілля. Можна застосовувати гібрид у будь-який час дня, коли хочеться увійти у легкий стан релаксу та душевного задоволення, зі свіжим поглядом виконувати творчі завдання чи якісно відпочити після важкого робочого дня.


Характеристики сорта

Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Індика
Генетика Indica hybrid
ТГК 20-22%
Цветение 49 днів
Высота растения 110-150 см
Урожайность 650-700 г/м²
Вкус Солодкий, фруктовий, цитрусовий
Эффект Розслаблюючий, безтурботний
Особенности Багаторазовий чемпіон
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

индика, f1seeds, green poison fem, green poison feminised, фруктовый, цитрусовый, сладкий, солодкий, індика, грін пойзон