Hiroshima Fast Version Feminised

Ваша знижка: -50%
Виробник: F1Seeds
Модель: 652
Немає в наявності
120 грн. 240 грн.
Special price valid

  • 240 грн.120 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Індика
Генетика Critical Mass x Afghan x Royal Gorilla x Hindu x Skunk Auto
ТГК 18-20%
Цветение 49-56 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Зустрічайте абсолютно новий, ексклюзивний сорт, заснований на складній та елітній генетиці – це Hiroshima Fast Version Fem! Прискорена версія означає коротший життєвий цикл, тобто швидкий результат без втрати якості. Назва стрейну натякає на неймовірну міць та раптовість впливу, прямо, як і тих сумнозвісних подій 45-го року, що трапилися в Хіросімі та Нагасакі. Курця справді очікує вибух емоцій та сприйняття, що запам'ятається надовго.

Насіння конопель Hiroshima Fast Version Fem – якісний посадковий матеріал з високим рівнем схожості. Цей сорт відкриває великі можливості з гровінгу навіть тим, хто не має досвіду. Сходи показують неймовірний потяг та любов до життя, стрімко розвиваються. Культура дуже невибаглива, стійка, її досить легко культивувати. Підходить для різних типів вирощування, тобто дає відмінні результати в індорі, аутдорі та теплиці.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Дорослі кущі Hiroshima Fast Version Fem виходять міцними, невисокими, з досить щільною будовою. На окрему увагу заслуговують шишки культури – дуже смолисті, великі. Візуально вони пухнасті від великої кількості білих трихом і завдяки такому виду зачаровують будь-якого гровера. Генотип даного сорту складається в основному з Індики, але решта займає Сатива. Таке генетичне співвідношення цікаво позначилося на зовнішньому вигляді кущів та ефекті. Обидва генотипи рівномірно розкривають свої характерні відмінності та переваги.

Насіння каннабісу Hiroshima Fast Version Fem підійде гроверам будь-якого рівня підготовки, як професіоналам, так і новачкам. Завдяки нереально високій стійкості та відмінним показникам здоров'я цей сорт легко культивується за будь-яких умов. Особливо добре підходить для теплиці, де панує підвищена вологість, тому що має високу стійкість до плісняви та грибків. Урожайність цієї культури набагато вище, ніж в будь-якого стандартного гібрида. В індорі гроверу можна зібрати до 700 грам шишок з одного квадратного метра, що досить непогано. При вирощуванні у відкритому ґрунті врожайність зростає в рази – до 500 грамів з одного куща!

У чому перевага фаст-версії

Цей сорт є покращеною версією звичайного фотоперіодного гібриду. Усі звикли, що фотоперіодні сорти мають досить довгий життєвий цикл і тому відмовляються від їхніх очевидних переваг на користь автоквітів. Фаст-версії змінюють цей застарілий шаблон – тепер можна отримати максимум результату за вкорочений термін. Скорочується період цвітіння, а чи не вегетації, тому гровер може сам регулювати потрібні розміри рослини та майбутні врожаї. Причому таке диво відбувається абсолютно без втрати якості шишок, вони зберігаються потужними та ароматними. Цвітіння цієї культури триває лише 7-8 тижнів, тобто у відкритому грунті врожай буде готовий на кінець вересня.

Походження сорту

Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту Hiroshima Fast Version Fem – це результат складного та тривалого процесу селекції. У генетиці отриманого гібрида є представники п'яти легендарних сімейств. Завдяки такій насиченій складовій сорт повинен був вийти унікальним, елітним і якісним. Це з ним і сталося. Селекціонери схрещували Critical Mass, Afghan, Royal Gorilla, Hindu та автоквітучий Skunk, щоб отримати новий стабілізований гібрид. Від батьківських сортів культура взяла найкраще: афганське коріння подарувало хороше здоров'я, Critical Mass і Royal Gorilla дали чудові зовнішні дані, забійність та врожайність, а сканкові нотки розкриваються у смако-ароматичній палітрі. Генотип складається на 85% з Індики.

Смаково-ароматичні характеристики

Під час куріння готового продукту виходить густий та ароматний дим, який неможливо забути. На смак він солодкий, із відтінками соковитого мандарину, із типовою сканковою гостринкою та яскравими квітковими мотивами. Така незвичайна композиція розкривається поступово, супроводжуючи курця у стан блаженства та ейфорії.

Характер впливу

Насіння канабісу Hiroshima Fast Version Fem – елітний посадковий продукт, з якого виходять міцні рослини з потужним ефектом. Рівень ТГК висушених готових шишок досягає високої позначки - 18-20%. Завдяки йому, ефект відчутно впливає на тілесні відчуття курця та думки. Як і будь-яка інша Індика, цей сорт несе більше розслаблення тіла та умиротворення думок. Ефект можна охарактеризувати, як потужний і тривалий стоун з яскравою та піднесеною ейфорією. Найкраще застосовувати цю культуру у вечірній час доби.


Характеристики сорта

Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Індика
Генетика Critical Mass x Afghan x Royal Gorilla x Hindu x Skunk Auto
ТГК 18-20%
Цветение 49-56 днів
Высота растения 120-160 см
Урожайность 600-700 г/м²
Вкус Квітковий, мандариновий, солодкий
Эффект Розслаблюючий
Особенности Висока стійкість до плісняви
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

индика, f1seeds, hiroshima fast version fem, сладкий, цветочный, цитрусовый, солодкий, квітковий, цитрусовий, індика, хірошіма, фаст версія, ф1сідс, hiroshima fast version feminised