Міфи про коноплю
Конопля – загадкова рослина, яка за багато сотень років встигла обрости купою міфів. Завдяки чуткам, пропаганді, гучним газетним заголовкам більшість людей продовжують вірити цим міфам. Не багато хто здатний розширювати кругозір, дивитися на речі під іншим кутом, хоч трохи заглиблюватись у тему. Це допомогло б відійти від неправильних уявлень та сформувати адекватну думку про коноплю.
У цій статті ми зібрали найпоширеніші міфи про коноплю, які дуже спотворюють реальність для більшості людей.
Міф 1. Якщо ви вживатимете марихуану, то незабаром помрете.
Реальність. Ніхто ще не помер від коноплі. Смертельних випадків немає, тому що ніхто не здатний використати 15 тисяч фунтів протягом 15 хвилин.
Міф 2. Коноплі сильно знижують якість пам'яті.
Реальність. Усі подібні зухвалі твердження мають будуватися на певних результатах досліджень. У цьому випадку, цю тему ніхто не досліджував, а отже, це порожні слова. До того ж, щоб пошкодити процеси пам'яті, потрібна дуже сильна інтоксикація, що зазвичай марихуани не характерно.
Міф 3. При вживанні марихуани порушується гормональний фон.
Реальність. Цей міф розвіяли ще 70-го року минулого століття. Це ж стосується й алкогольних напоїв – на гормональний фон вони не впливають.
Міф 4. Коноплі погіршують сексуальне життя.
Реальність. На цю тему було багато досліджень, але міф жодного разу не підтвердився. Правда полягає в тому, що вживання марихуани навпаки загострює відчуття, тим самим роблячи секс приємнішим.
Міф 5. Марихуана викликає апатію та втому.
Реальність. Тут дуже важливо розуміти, що різні сорти конопель можуть викликати різний вплив на організм. Наприклад, Сатива має тонізуючий ефект, добре бадьорить, наповнює енергією та активує творче мислення. Вона добре підходить для денного застосування, підвищує продуктивність та результативність у робочих та особистісних аспектах.
Індика ж кардинально відрізняється від Сативи розміреним ефектом, що викликає відчуття розслабленості, спокою та сонливості. Цей генотип марихуани більше підійде для вечірнього релаксу, щоб залишитися наодинці з собою, відпочити від робочої метушні та різних завдань.
Міф 6. Маріхуана завдає шкоди здоров'ю.
Реальність. Цей стереотип дуже поширений, його можна почути буквально звідусіль, але так і не знайшов наукового підтвердження. Тут важливо розуміти той факт, що здоров'я кожної людини перебуває у власних руках. Відповідальність курця завжди лежить на ньому. Нашкодити можуть хіба що неякісні курильні аксесуари, що випаровують шкідливі канцерогени, або готовий продукт низької якості.
Міф 7. Курити цигарки безпечніше, ніж марихуану.
Реальність. Цей міф навіть звучить абсурдно. Курців тютюнових виробів можна визначити з першого погляду. Вони виділяються своїм несвіжим диханням, жовтого кольору шкірою та неприємним запахом від волосся. Але це лише зовнішні ознаки впливу тютюнового диму на організм. Насправді, наслідки можуть бути набагато страшнішими – сигарети не тільки знищують легені, а й решту системи функціонування організму. А от якщо покурити марихуану через бонг, то нічого страшного не станеться. Дим вийде очищеним та безпечним, до того ж добре розслабить курця.
Міф 8. Марихуана ушкоджує клітини мозку.
Реальність. Знову ж таки, наукові дослідження в цій галузі не показали якесь виснаження рецепторів мозку навіть у затятих курців. Це цілком логічно, адже коноплі не виявляють токсичних речовин під час куріння, які могли б нашкодити мозку. Навпаки, марихуана підвищує активність рецепторів альфа-хвиль, які ідентично підвищуються під час творчої діяльності чи релаксації.
Міф 9. Коноплі можуть стати причиною неконтрольованої агресії та роздратування.
Реальність. Люди, які вірять у достовірність цього міфу, справді вважають, що марихуана здатна зробити з людини злочинця. Насправді, вживання коноплі є добрим джерелом розслаблення м'язів та розуму. Це цілком миролюбний стан, який навпаки захищає від якихось необдуманих дій.
Міф 10. Коноплі загострюють психологічні розлади.
Реальність. Коноплі зараз активно використовують у медичних цілях. У тому числі на її основі створюють ефективні препарати, які застосовуються для лікування різних психологічних недуг. Різні сорти марихуани можуть мати або тонізуючу, творчу дію або навпаки, розслаблюючу та заспокійливу. Тому ментальні проблеми ніяк не можуть погіршитися від вживання канабісу.
Сподіваємося, ця стаття змогла розвіяти деякі переконання й була корисною. Не довіряйте гучним заголовкам, завжди перевіряйте інформацію, і так ви захистите себе від пропаганди та брехні.
Матеріали взяті з відкритих джерел в Інтернеті та не закликають до вживання чи вирощування марихуани.