Сатіва набір

Мощный сорт
Виробник: F1Seeds
Модель: 102
В наявності

  • 643 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Автоквітучий + Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Сатіва
ТГК 19-25%
Цветение 70-120 днів
Высота растения 140-300 см
Всі характеристики

Надійне пакування

Комплект №1:

2-а різних сорти по 3 штуки кожного

Комплект №2:

4-и різних сорти по 1-й штуці кожного

Підбадьорливо-веселячі коноплі сьогодні дуже популярні. Цей типаж можна вважати зворотним заспокійливій Індиці. Існує безліч стереотипів щодо цієї культури, а справжні відчуття зазнавали лише ті, хто курив готовий продукт. Але що таке справжня Сатіва?
Перші «родичі» Сатіви з'явилися у місцях, які зараз на карті позначають Бразилією та Колумбією. Вони славляться гарячими танцями, веселощами та неймовірно рухливими, бадьорими людьми. Саме там жителі віками вирощували «посівні» коноплі, які могли досягати гігантських розмірів у висоту.

Зараз же, сатівні сорти конопель дуже люблять люди творчі, тому що їх вплив допомагає розкрити особистість повністю. Для тих, хто має певні таланти, – це панацея для успішного показу чи виступу. Для романтичного побачення або вечірки з друзями, культура максимально розкріпачить навіть саму невпевнену в собі людину. Стереотип про те, що курців «пробиває» на неадекватну поведінку і нестримний сміх давно зруйнований, і м'який ефект, що веселить, закладений у генетиці більшості сортів.
Сатіва також використовується у медичних цілях. Це незамінний продукт для лікування психологічних відхилень та депресивних станів.

Чим привабливий наш набір?

У цей чудовий набір входять тільки найдобірніші та найпопулярніші сорти конопель, насіння яких дає гарантовані сходи. Три чудові стрейни, потужна генетика, привабливий зовнішній вигляд, різноманітність ароматів, психоактивний ефект, - все це ви отримаєте в Сатіві набір за прийнятною для гаманця ціною. Підійде такий варіант як тих, хто серйозно захоплюється Сатівою, так тих, хто хоче з нею познайомитися. Сорти ростуть швидко, легко і невимушено, що дозволяє вибрати між традиційним методом вирощування та складним професійним доглядом

Цей набір підійде вам, якщо:

вам потрібні високі рослини;
ви любитель сатіви;
вам не подобається кам'яно-тілесний ефект індики;
ви хочете придбати насіння зі знижкою;
у вас є запас терпіння для тривалого цвітіння.

Характеристики сорта

Тип сорта Автоквітучий + Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Сатіва
ТГК 19-25%
Цветение 70-120 днів
Высота растения 140-300 см
Урожайность 100-250 г/кущ; 300-500 гр/м²
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

сатива набор, наборы (миксы), f1seeds, сатива + сатива + сатива