Світлодіодна лампа Full Spectrum LED Grow Light 120 Red 40 Blue 36 White 2 IR 2 UV

Виробник: F1Seeds
Модель: 638
Архів

  • 1 650 грн.


Стислі характеристики
Цоколь E27
Потребляемая мощность 85-265 В
Спектр свечения Full Spectrum
Материал корпуса Авіаційний алюміній
Размер лампы 120х120 мм
Всі характеристики

Надійне пакування

Для індорного вирощування конопель дуже важливо використовувати правильне та якісне освітлення. Ця світлодіодна лампа Full Spectrum якраз підходить для цих цілей. Цей тип освітлення – надійний замінник сонця та природних умов не тільки для конопель, а й інших культур. Повноспектрова лампа забезпечує якісне світло, яке ідеально підходить для теплолюбних та вимогливих рослин марихуани.

Переваги лампи

Лампа має загалом 200 світлодіодів, з яких 120 червоних, 40 синіх, 36 білих, 2 ультрафіолетових та 2 інфрачервоних. Це означає, що рослина, яка освітлюється, отримає повний спектр освітлення, що дозволить їй повноцінно розвиватися. Таке світло підходить для будь-якого періоду розвитку конопель – допомагає нарощувати зелену масу на вегетації та активно формувати шишки на цвітінні. Також це відмінний вибір для рослин, які ростуть в гідропонній системі або теплиці. Такий світильник допомагає рослинам активно рости з перших днів проростання і до харвесту. Цей ефект виник завдяки змішуванню світла всіх довжин хвиль 395-740 нм у кожному світлодіодному чіпі.

Експлуатація

Дана фітолампа складається з міцного та надійного матеріалу – авіаційного алюмінію. Завдяки йому лампа прослужить досить довго. Базовий і стандартний цоколь Е27 значно спрощує експлуатацію. Лампа добре розсіює тепло завдяки спеціальному покращеному дизайну. Поверхня приладу допомагає підвищити ефективність розсіювання тепла, таким чином оберігаючи рослини від опіків та пошкоджень. Світлодіодний чіп може тривалий термін залишатися справним за рахунок ефективної системи охолодження.


Характеристики освещения

Цоколь E27
Потребляемая мощность 85-265 В
Спектр свечения Full Spectrum
Материал корпуса Авіаційний алюміній
Размер лампы 120х120 мм
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

full spectrum, f1seeds