Auto NYC Diesel Feminised

Производитель: F1Seeds
Код товара: 868
Доступность: Нет в наличии

  • 161 грн.


Доступные опции

Краткие характеристики
Тип сорта Автоцветущий
Пол Женский (Феминизированный)
Генотип Индика х Сатива
Генетика NYC Diesel x Lowryder
ТГК 20%
Цветение 55-65 дней
Все характеристики

Надежная упаковка

Особливості

Фемінізоване насіння коноплі даного автоквітучого сорту має необхідний потенціал для розвитку кращих рослин: якісних та здорових кущів. Сорт має класичний «дизельний» забарвлення і зовнішній вигляд, а також аромат дизельного палива, що відрізняє його від інших. Вегетативна стадія даної рослини супроводжується активним розвитком: власник сходів зможе спостерігати їхню сильну спрагу до життя. Цвітіння супроводжується сильним ароматом, який поширюється на всій плантації місця вирощування. Повністю дозріває кущ через 60 днів після закінчення вегетативної стадії. Раптовий харвест дарує гроверу заслужені шишки, вага яких може досягати до 100 грамів з одного куща.

Смак та ефект

Auto NYC Diesel Feminised має незвичайне поєднання смако-ароматичних акордів. Цей сорт просто знахідка для тих, хто любить відчувати ці «токсичні» бензинові нотки. Дим від готового продукту цієї культури повільно розтікається тілом, наповнюючи розум щастям і відчуттям ейфорії. Потім, завдяки гібридному складу сорту, легкі індійські відчуття дозволяють курцеві знайти блаженний відпочинок.

Рекомендації

Auto NYC Diesel Feminised слабо відрізняється від інших родичів-автоквітів. Його догляд максимально спрощений, завдяки повній незалежності від фотоперіоду, а також генетична схильність до стійкості та міцного здоров'я зробили цей кущ коноплі невибагливим у культивації. Стабільний та досить високий ТГК забезпечує високу якість урожаю. Вирощувати культуру можна за будь-яких зручних умов, але за дотримання всіх елементарних правил для культивації.

Характеристики сорта

Тип сорта Автоцветущий
Пол Женский (Феминизированный)
Генотип Индика х Сатива
Генетика NYC Diesel x Lowryder
ТГК 20%
Цветение 55-65 дней
Высота растения 50-130 см
Урожайность 30-100 г/куст
Вкус Цитрусовый, дизельный, земляной
Эффект Церебральный
Особенности Олдскульная генетика, уникальный аромат
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Подробнее...

гибрид, auto nyc diesel fem, f1seeds, auto nyc diesel feminised, цитрусовый, земляной, химический, хімічний, цитрусовий, гібрид, авто нью йорк дизель