Afghani Feminised

Лидер продаж
Виробник: F1Seeds
Модель: 818
В наявності

  • 193 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика
Генетика Landrace
ТГК 24%
Цветение 50 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Як правило, фемінізоване насіння Afghani дає дуже сильні рослини з безліччю бічних відгалужень, і їх можна легко вирощувати як на вулиці, так і всередині приміщення. Афганська красуня виростає не більше метра заввишки, але відмінно підходить для комерційного вирощування. При своєму зрості ці коноплі здатні давати рекордні врожаї за короткий період часу. Рослина невибаглива, підлаштовується під будь-якого гровера, навіть здатна витримати на собі перші помилки новачка, а також напад шкідників та неприємних хвороб. Afghani Feminised – вигідне вкладення, тому що витрачені на нього гроші окупляться у будь-якому випадку міцними, здоровими рослинами з високою продуктивністю. Головне - це приділяти увагу своїй рослині і ростити її з любов'ю.

Смак та ефект

Запах, що поширюється під час цвітіння даного канабісу, можна визначити як трав'яний зі свіжими цитрусовими нотками. Смак досить незвичайний, відчувається кислинка та гострі прянощі. При курінні правильно підготовленої продукції можна відчути посилений аромат й дуже щільний, але досить м'який дим. У канабісі домінує Індика, завдяки цьому виникає розслаблюючий ефект, що дурманить, який обволікає приємною втомою курця з ніг до голови.

Застосування у медицині

Це насіння також хороше для медичних цілей. Afghani відмінно бореться з розладом сну, і допомагає людям з безсонням міцно заснути, знімаючи при цьому весь стрес, що накопичився за день. Гарно усуває фізичний біль.


Характеристики сорта

Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика
Генетика Landrace
ТГК 24%
Цветение 50 днів
Высота растения 70-100 см
Урожайность 50-250 г/кущ
Вкус Кислуватий запах, гострий гашишний смак
Эффект Дурнячий, розслаблюючий
Особенности Компактні шишки, удосталь вкриті густою смолою
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

индика, f1seeds, afghani fem, afghani feminised, терпкий, земляной, сладкий, терпкий, земляний, солодкий, індика, афгані