Auto Big Bud Elite Fem

Ваша знижка: -60%
Виробник: F1Seeds
Модель: 682
В наявності
136 грн. 340 грн.
Special price valid

  • 340 грн.136 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Індика
Генетика Big Bud x Skunk # 1 x Northern Lights # 1 x Ruderalis
ТГК 22-23%
Цветение 56-60 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Елітне насіння конопель гучного автоквітучого сорту Big Bud викликає тільки непідробне почуття захоплення! Цей посадковий матеріал має високу якість, легко виростає і дає приголомшливі результати в будь-яких умовах. Славиться оригінал своїми великими суцвіттями та потужним індивідуальним впливом. Елітна версія зберегла в собі найкращі якості, за які його знають та люблять у гроверських колах. Також, значно покращено характеристики, а продуктивність кущів може порадувати навіть гровера-початківця без досвіду. Невибагливість культури, відмінне здоров'я та високий рівень тетрагідроканнабінолу роблять його таким привабливим та популярним.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Можна сміливо описати цей стрейн, як життєстійка і потужна Індіка, до того ж неймовірно красива. Багато гроверів по всьому світу цінують Big Bud за великі шишки, про що можна здогадатися лише за назвою. Це відмінний вибір для комерційного грова, а також поповнення своєї унікальної колекції елітних сортів. Кущі сорту Auto Big Bud Elite Fem стануть справді головною прикрасою для вашого саду, адже від їхньої естетичної краси не можна відвести очей! Структура рослин типова для Індики – компактна, симетрична, пишна та густа, з безліччю листя та шишок. Суцвіття темно-зелені, рясно покриті коричневими волосками. Вони виходять величезні, липкі та блищать від щільного шару смоли. Висота дорослих кущів невелика - досягає зазвичай від 70 до 140 сантиметрів. Це дозволяє культивувати їх у різних місцях. Рослини даного сорту добре почуваються як на вулиці, так і в приміщенні.

Цей сорт показує хороші результати як у недосвідчених руках новачка, і у професійного гровера. Для отримання максимальної віддачі можна випробувати технологію SOG (Sea of Green). Сорт досить врожайний навіть у тому, що це автоквітуча рослина. У середньому з нього виходить зібрати близько 550 грамів високоякісних шишок з одного квадратного метра. Цей показник можна збільшити і потенціал у даного зросту дійсно величезний.

Цілий життєвий цикл від пророщеного насіння до харвесту приблизно займає 75 днів. Період цвітіння триває 56-60 днів, це залежатиме від якості догляду за рослиною. Кущам передалася у спадок головна риса Індики та Рудераліса – невибагливість до температурних змін, стійкість до посухи та шкідників. Великі суцвіття даного сорту люблять регулярне і якісне підживлення, а також можуть вимагати встановлення підпір на пізніх етапах дозрівання. Це може знадобитися для того, щоб гілки не зламалися під вагою величезних культурних бошок.

Походження

Насіння конопель цієї культури було отримано в результаті схрещування декількох легендарних стрейнів: Big Bud, Skunk # 1 і Northern Lights # 1. Все це було приправлено спеціально відібраним чином Рудераліса, щоб отримати автоквітучий сорт. Вийшов гібрид із переважанням Індіки, яка становить 80%. Легендарна генетична начинка та майстерність бридерів відіграли вирішальну роль у створенні цього елітного, комерційного сорту.

Переваги елітної версії

Насіння конопель даного сорту варто спробувати всім шанувальникам Індіки, які цінують стабільність та високу якість гібридів. Елітна версія є поліпшеним варіантом класичного штаму, з підвищеною врожайністю і вищим рівнем ТГК. Саме насіння преміум якості, воно ретельно відбирається фахівцями. Завдяки покращеній генетиці сорт став стабільнішим, що максимально спрощує завдання з його культивацією.

Смако-ароматичні властивості

Гібрид має приємний фруктово-солодкий смак. Шишки пахнуть весняними квітами, стиглими фруктами та не залишать нікого байдужим. Щільний дим покращує загальне враження та створює чарівну атмосферу домашнього затишку.

Характер впливу

Рівень ТГК даного гібрида досягає високих значень – до 23%, що забезпечить потужний та тривалий вплив. Ефект культури справді вражає, і він сподобається любителям гібридів з величезним переважанням Індіки. Це класичний, олдскульний стоун-ефект та яскрава ейфорія, яка піднімає настрій. Церебральна частина впливу менш виражена, але вона відмінно поєднується з кам'яним розслабленням, дарує курцеві найнасиченіші відчуття. Рекомендується курити у вечірній час доби. Сорт може допомогти впоратися з болем та стресом, а також полегшить засинання, дозволить якісно відпочити після важкого робочого дня.


Характеристики сорта

Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Індика
Генетика Big Bud x Skunk # 1 x Northern Lights # 1 x Ruderalis
ТГК 22-23%
Цветение 56-60 днів
Высота растения 70-140 см
Урожайность 500-550 г/м²
Вкус Квітковий, фруктовий, солодкий
Эффект Збалансований
Особенности Великі суцвіття
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

индика, f1seeds, auto big bud elite fem, auto big bud elite feminised, фруктовый, сладкий, цветочный, індика, солодкий, бігбад, ф1сідс