Auto Royal AK Fem

Ваша знижка: -60%
Виробник: F1Seeds
Модель: 983
Немає в наявності
64 грн. 160 грн.
Special price valid

  • 160 грн.64 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика х Сатіва
Генетика AK 47 x Ruderalis
ТГК 21%
Цветение 50 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Зустрічайте потужний сорт конопель з «королівським» потенціалом! Насіння канабісу популярного гібрида Auto Royal AK Fem – мрія будь-якого гровера, адже це всіма улюблена класика, якісно гібридизована. Усі знають сорт «AK-47», він має безліч почесних нагород, складається зі складної суміші колумбійських, мексиканських, афганських та тайських лендрейсів. Це і є основа цього стрейну. Домінуюча Сатива відіграла велику роль у щедрій продуктивності шишок сорту. Сильний ефект та неймовірно висока врожайність оригіналу зробили його флагманом серед стрейнів коноплі. Такий потужний генетичний потенціал пояснює, чому Auto Royal AK Fem так цінується серед гроверів. Він більш збалансований і м'який щодо впливу, хоча рівень ТГК досить високий – досягає до 21%! Даний гібрид дає неймовірно тугі, великі та смолисті шишки, які пахнуть прянощами.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Насіння конопель Auto Royal AK Fem – це якісний посівний матеріал, який неодмінно виправдає очікування гроверу. Усі зерна уважно тестуються, щоб до покупця потрапили лише найякісніші та добірні екземпляри. Насіння легко проростає і дає здорові енергійні паростки, які дивують своїм неймовірно стрімким ростом і любов'ю до життя. Цвісти культура буде близько 50 днів, тому результат виходить досить швидко і без проблем. Цей гібрид виділяється невеликим зростанням - всього від 80 до 100 сантиметрів. Це дозволяє вирощувати його навіть за дефіциту вільного простору. Сорт добре пристосовується як до вуличних умов, так і квартирних. Рослина вимагає хорошого догляду та оптимальних умов утримання. При належному догляді воно може дати до 160 г суцвіть у сухому вигляді з одного куща. Гібрид відмінно підходить для садівника-початківця, завдяки міцному здоров'ю і прекрасним характеристикам.

Рослини Auto Royal AK Fem можуть виявляти свою сативну частину у тривалому формуванні елегантної зеленої маси на вегетації. Цей час буде компенсований під час цвітіння, адже кущі досить швидко дозрівають та дають гарну врожайність. Культура має неймовірну стійкість до плісняви та інших хвороб. Можуть легко перенести дефіцит вологи, але не слід забувати, що частота поливів впливає на якість готового продукту.

Походження

Творці цього стрейну взяли за основу легендарний AK-47 і схрестили зі зразком якісного Рудераліса, модернізувавши тим самим усіма класику, що полюбилася. AK-47 - це суміш колумбійських, мексиканських, тайських і афганських генів, дуже складний гібрид з потужним ефектом, що запам'ятовується, і відмінною продуктивністю. Його автоквітуча модернізована версія стала набагато кращою і вже встигла досягти власних висот. Auto Royal AK Fem багато разів був удостоєний нагород на престижних каннафестивалях, а також його люблять і активно вирощують гровери по всьому світу. Селекціонери дали класичному фотоперіодному сорту нове життя, зробивши його автоквітучим. Як результат, гібрид став одним із кращих та популярних автоквітучих сортів. Від оригіналу розтишки відрізняються сильнішим здоров'ям та імунітетом, а також значно швидше дозрівають. Отримана культура на 35% складається з Сатіви, на 40% – з Індіки та на 25% – з Рудералісу.

Смако-ароматичні характеристики

Цей сорт має приємний солодкий смак диму з мускусним, пряним відтінком і нотками ладану. Коли Auto Royal AK Fem цвіте, його суцвіття рясно покриваються неймовірно липкою та ароматною смолою. Запах ці шишки витікають такий самий, як і в оригінального сорту AK-47. Невелика відмінність все ж таки є – у цієї культури шишки витікають мускусні та солодкі нотки. Дим від готових висушених шишок щільний і м'який, приємно огортає курця і допомагає розкрити ненав'язливий ефект сорту.

Характер впливу

Курець відчуває ефект незабаром: спочатку активний, стимулює мозкову діяльність, розкриває творчий потенціал, а потім з'являється чарівна ейфорія, м'який стоун і приємний тілесний релакс. Збалансований вплив та специфічна смако-ароматична палітра неодмінно сподобається та запам'ятається користувачеві. У сорту характерна м'яка дія, як і оригінальний AK-47. Багато курців люблять цю культуру за цей унікальний ефект та приємний аромат шишок. Auto Royal AK Fem – чудовий вибір для тих, хто любить бути у ненав'язливому тонусі. Сорт чудово підходить для денного застосування. Ідеально для вихідного дня або для людей із творчою професією. Дія допоможе перетворити рутину на приємне проведення часу, а творцям – знайти свою музу.


Характеристики сорта

Тип сорта Автоквітучий
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика х Сатіва
Генетика AK 47 x Ruderalis
ТГК 21%
Цветение 50 днів
Высота растения 70-100 см
Урожайность до 160 г/кущ
Вкус Мускусний, пряний
Эффект Збалансований
Особенности Сильна та врожайна рослина
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

гибрид, f1seeds, auto royal ak fem