Durban Poison Elite Feminised

Виробник: F1Seeds
Модель: 956
В наявності

  • 420 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Сатива
Генетика Durban х Unknown Indica
ТГК 18-21%
Цветение 56 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Сорт із неймовірно потужною життєвою силою, витривалий та простий у культивації – все це Durban Poison Elite Feminised! Елітна версія насіння забезпечує більш точну схожість рослин саме жіночої статі, а також посилені характеристики оригіналу, що так полюбився багатьом! Культура дуже гарна зовні: під час розвитку у куща формуються сильні бічні пагони та пишне листя, а також щільні суцвіття, що не характерно для гібрида з переважанням Сативи. Спочатку оригінал сорту було виведено у Південній Африці, і названо на честь міста Дурбан. Висота куща може досягати 3-4 метри, що дуже зручно коноплярам, які культивують на вулиці. Харвест настає на початку або в середині осені.

Смак та ефект

Сорт має складний ароматичний букет, що поступово розкривається. У ньому змішалися прянощі, нотки лакриці, цитрусових, анісу та гвоздики. Такий унікальний смак змушує захоплюватися цим стрейном різних користувачів у всьому світі. Durban Poison Elite добре сприяє підняттю настрою та досягненню поставлених цілей. Курець може залишатися продуктивним протягом дня виконання різних завдань. Особливо гарна культура для творчих особистостей. Дія триває досить довго.

Зовнішній вигляд та потенціал культури

Цей сорт сильно розростається, тому рекомендується вже на вегетативній стадії контролювати форму куща та його висоту, тому що навіть під час цвітіння вона збільшиться у кілька разів. Стебла рослини міцні, тому можна їх пригинати, не боячись перелому та пошкоджень. Завдяки застосуванню різних технік можна легко підвищити кінцевий результат і зібрати понад 650 грамів щільних якісних шишок з одного квадратного метра.


Характеристики сорта

Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Переважно Сатива
Генетика Durban х Unknown Indica
ТГК 18-21%
Цветение 56 днів
Высота растения 3-4 м
Урожайность 550-800 г/м²
Вкус Пряний, специфічний
Эффект Тонізуючий
Особенности Дуже щільні суцвіття
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

сатива, f1seeds, durban poison elite feminised, пряный, пряний, дурбан пойзон еліт, дурбан пойзон фем, ф1сідс, елітне насіння