F1 Box Standart

Виробник: F1Seeds
Модель: 1044
В наявності

  • 1 735 грн.


Стислі характеристики
Состав бокса Насіння коноплі Auto Kerosene Krash Fem (3 шт.); Насіння коноплі Auto Gorilla Glue Fem (3 шт.); Насіння коноплі Auto OG Kush Fem (3 шт.); Запальничка Clipper; Ґріндер F1Seeds; Ковпак F1 Seeds.
Всі характеристики

Надійне пакування

Ну хто ж не любить подарунки? Ми впевнені, що навіть гровери мають їх отримувати! Тому ми зібрали неймовірний, корисний, шикарний бокс саме для Вас! У ньому є все, що може знадобитися під час грова або після нього: елітне насіння та аксесуари, які дозволяють насолодитися своїми результатами з комфортом.

Ви можете купити бокс F1 Box Standart для себе, або подарувати на свята другу-гроверу - він точно буде в захваті. Наші фахівці відібрали найпопулярніші та затребувані товари магазину, додали аксесуарів, щоб створити саме те, що потрібно Вам! Бокс – дуже вигідна пропозиція, адже купівля товарів окремо буде значно дорожчою.

Що входить у бокс?

У нас є три різновиди боксів і все за вигідними цінами, але ви можете самі підібрати відповідний:

F1 Box "Збери сам" (маленький)

F1 Box Standart (середній)

F1 Box Premium (великий)

У цьому боксі F1 Box Standart такий склад:

Насіння коноплі Auto Kerosene Krash Fem (3 шт.);

Насіння коноплі Auto Gorilla Glue Fem (3 шт.);

Насіння коноплі Auto OG Kush Fem (3 шт.);

Запальничка Clipper;

Ґріндер F1Seeds;

Ковпак F1 Seeds.

Склад справді вражає, адже тут сорти із найкращими характеристиками. Усі вони мають право займати місце у найвишуканіших колекціях гроверів. Всі три сорти мають високий рівень ТГК, рекордну врожайність, швидке дозрівання, унікальні аромати та різні за відчуттями ефекти. Тут і неймовірна смолистість шишок Auto Gorilla Glue Fem, потужність ефекту Auto Kerosene Krash Fem, і захоплююча пригода в глибині розуму від Auto OG Kush Fem. Вибір під настрій та смак!

Легкість вирощування забезпечує стабільна генетика вибраного насіння. Всі вони автоквітучі та фемінізовані, для більшої зручності при культивації. Вони відмінно підійдуть як гроверу-початківцю, так і професіоналу. Також у наборі є незамінні атрибути курця: легендарна запальничка, яка вбереже пальці від опіків, гриндер, який ідеально подрібнить суміш для куріння і наш фірмовий ковпак F1 Seeds.

Чому варто купити?

Якщо ви затруднюєтеся з вибором класного подарунка курцеві або самі собі не можете вибрати сорти серед великої кількості інших, то купити бокс F1 Box Standart - хороша ідея! Ви не тільки збережете дорогоцінний час та нерви на пошук, але й заощадите гроші, адже це унікальна та вигідна пропозиція нашого магазину.

На бокс діє знижка -25%, що робить його ще більш бажаним, вигідним та святковим! Поспішайте придбати за смачною ціною!


Характеристики бокса

Состав бокса Насіння коноплі Auto Kerosene Krash Fem (3 шт.); Насіння коноплі Auto Gorilla Glue Fem (3 шт.); Насіння коноплі Auto OG Kush Fem (3 шт.); Запальничка Clipper; Ґріндер F1Seeds; Ковпак F1 Seeds.
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

f1 box standart, f1seeds