Master Kush Feminised

Мощный сорт
Виробник: F1Seeds
Модель: 911
В наявності

  • 160 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика
Генетика Skunk х Original OG
ТГК 24%
Цветение 50-55 днів
Всі характеристики

Надійне пакування

Особливості

Фемінізоване насіння конопель сорту Master Kush Feminised завжди поспішає порадувати гровера швидким зростанням, міцним здоров'ям і чудовою якістю. Виведені з найнеймовірніших місць, наприклад, усім відома долина Гіндукуш, де виростають корінні сорти чистої Індики. Взяті зразки сортів, які ростуть у тих місцях, послужили основою для створення нового легендарного стрейну. Дана культура вийшла досить сильною, має міцну структуру, великі та щільні суцвіття, які вкриті липким, як клей, шаром смоли. Рослина дуже схильна до швидкого розвитку й дає чудові врожаї у розмірі 350-550 грамів з одного квадратного метра.

Смак та ефект

Солодкий і одночасно мускусний аромат та смак рослини робить його більш підходящим для тих, хто віддає перевагу східним пряностям у запаху конопель. Сильний ефект максимально розслаблює тіло і розум курця, дає можливість відчути на собі справжню індичну дію, але без закам'янення кінцівок та помутніння розуму. У медицині сорт застосовують як хороший болезаспокійливий, заспокійливий та снодійний засіб.

Рекомендації щодо вирощування

Master Kush Feminised має типовий зовнішній вигляд Індики. Рослина невеликого росту, що дозволяє мінімізувати можливість бути поміченим. Стабільна генетика дала культурі майже чудове здоров'я. Єдине, що варте уваги – це великі суцвіття сорту. При підвищеній вологості вони можуть бути схильними до цвілі. Загалом, ця рослина досить просто культивувати: вона добре приживається у приміщенні та на вулиці, якщо забезпечити їй усі необхідні умови.


Характеристики сорта

Тип сорта Фотоперіодний
Пол Жіночий (Фемінізований)
Генотип Індика
Генетика Skunk х Original OG
ТГК 24%
Цветение 50-55 днів
Высота растения 100 см
Урожайность 400-500 г/м²
Вкус Лимонний, земляний, пряний
Эффект Розслаблюючий стоун
Особенности Улюблений сорт Snoop Dogg'а
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

F1Seeds

F1Seeds

Наши импортные семена прямиком из Испании. Мы сотрудничаем с профессиальными бридерами и поставщиками из Европы, которые обеспечивают нас качественными семенами конопли, а мы в свою очередь бережно и с любовью передаем их вам :) Мы следим за качеством продукции, поэтому наши семена регулярно проход... Детальніше...

индика, f1seeds, master kush fem, пряный, цитрусовый, земляной, пряний, цитрусовий, земляний, індика, мастер куш